Referanslarımız

           
 Aktaş Hava Süspansiyon Sistemleri A.Ş.    ARTI Sağlık, Çevre, Kalite, İstanbul    Benteler Gebze Taşıt San.ve Tic.Ltd.Şti.  

Bosch San. ve Tic. A.Ş.

             
 Çilek Mobilya A.Ş    Emarc-Çelik Automotive Components Yedek Parça İmalatı San. ve Tic. A.Ş.    H.K.S. Has Asansör Kauçuk Plastik Metal San. Tic. Ltd. Şti.    Kalevit Saniter Seramik A.Ş., Çan / Çanakkale
             
 LEONI Kablo ve Teknolojileri Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.    Meklas   Otomotiv İth. İhr. San. ve Tic. Ltd. Şti.    MGI COUTIER Makine Yedek Parça İmalat ve San. A.Ş.   Midal Kablo San. ve Tic. A.Ş.
     
 Oerlikon Balzers Kaplama Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.    Pilot Taşıt Koltukları San. Ve Tic. A.Ş.    Putzmeister Makine Sanayi ve Tic. A.Ş.    SGS Jeneratör ve Marine Grup Ltd. Şti.
         
 Tekno - Last Teknik Profil Lastik San. ve Tic. Ltd. Şti     Tiberina Otomotiv Yan Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi    T.K.S. Uluslararası Belgelendirme Gözetim ve Teknik Kontrol Tic. Ltd Şti.    Unimak Mak. San. ve Tic. A.Ş.
           

Yilser Tekstil San. Tic. Ltd. Şti.

           

 

Ambalaj Atıklarının Kontrolü Yönetmeliği gereğince,  ürünlerini ambalajlı olarak piyasaya süren tüm kuruluşlar Şubat ayı sonuna dek yönetmeliğin Ek 5’inde yer alan Piyasaya Süren Bildirim Formunu atikambalaj.cevre.gov.tr adresinden doldurarak formun bir çıktısını İl Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü’ne gönderilmelidir.

Ambalaj / Atıkları

Atık Yağların Kontrolü Yönetmeliği gereğince Şubat ayı sonuna dek Atık Yağ Beyan Formunu doldurarak İl Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü’ne göndermeyi unutmayın!

Önemli / Duyuru
Scroll to top