Alesta Çevre ve İş Güvenliği, Nur Arda Türkmen tarafından kurulmuş olup 2008 yılından beri faaliyettedir.

     Alesta'nın temel amacı, firmalarda kalite, çevre ve iş güvenliği uygulamalarının etkin bir şekilde yürütüldüğü sistemlerin kurulması ve geliştirilmesi süreçlerinde yol gösterici olmaktır.

     Çevre ve iş sağlığı güvenliği ile ilgili mevzuatın hızla değiştiği günümüz şartlarında, Alesta uzmanlığı ve tecrübesiyle, firmaların mevzuata uygun çalışmalarına da destek sağlamaktadır.

     Alesta, tüm eğitim ve danışmanlık faaliyetlerini kuruluşların ihtiyaçlarına göre yeniden düzenleme ve gerçekleştirme esnekliği gösterebilmesiyle öne çıkmaktadır.

Çevre Danışmanlık Yeterlik Belgesi

Çevre Danışmanlık Yeterlik Belgesi
Belgeyi Gör

Büro Tescil Belgesi

Şirketimizin Almış olduğu Tescil belgemiz
Belgeyi Gör

Ambalaj Atıklarının Kontrolü Yönetmeliği gereğince,  ürünlerini ambalajlı olarak piyasaya süren tüm kuruluşlar Şubat ayı sonuna dek yönetmeliğin Ek 5’inde yer alan Piyasaya Süren Bildirim Formunu atikambalaj.cevre.gov.tr adresinden doldurarak formun bir çıktısını İl Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü’ne gönderilmelidir.

Ambalaj / Atıkları

Atık Yağların Kontrolü Yönetmeliği gereğince Şubat ayı sonuna dek Atık Yağ Beyan Formunu doldurarak İl Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü’ne göndermeyi unutmayın!

Önemli / Duyuru
Scroll to top